McTeam - YouTube

Zespół MCTeam

MC Team Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą firm z zakresu reklamy oraz organizacji eventów. Wśród istniejących w Polsce przedsiębiorstw tego rodzaju daliśmy się poznać jako prężnie działający zespół, który cechuje nastawienie na potrzeby Klientów i dążenie do realizacji wyznaczonych przez Nich celów. Podstawowym atutem, odróżniającym nas od innych firm jest to, że nie jesteśmy agencją, tylko końcowym wykonawcą usług z magazynem pełnym własnego sprzętu.

MC Team Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2000 roku, dzięki czemu przez te wszystkie lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, co zaowocowało możliwością zapewnienia rzetelnej i kompletnej obsługi niemalże każdego zlecenia.

Zaczynaliśmy jako mała, rodzinna firma, by obecnie poszczycić się organizacją dużych i złożonych imprez, takich jak zintegrowane przekazy satelitarne, gale, szkolenia i konferencje, a także produkcją, budową i kompletną obsługą wystawienniczych stoisk targowych. Jednym słowem stale się rozwijamy i poszerzamy swoje horyzonty. Na nasz sukces składają się 3 czynniki: doświadczenie, ludzie i własny sprzęt. Dzięki tej ostatniej składowej jesteśmy również atrakcyjni cenowo.

Cechuje nas solidność i twórcze podejście do stawianych nam zadań.

Nasz dynamiczny zespół od samego początku hołduje tej zasadzie, dzięki czemu mieliśmy przyjemność pracować dla najlepszych firm w Polsce. Specjalizujemy się w tych dziedzinach, w których nasze doświadczenie, kwalifikacje oraz zaplecze sprzętowe gwarantuje Klientom wysoki poziom świadczonych przez nas usług. MC Team Sp. z o.o. jako organizator eventów posiada cały wymagany pakiet ubezpieczeń.

  • ul. Nowodworska 84
    05-119 Łajski k/Legionowa
  • (+48 22) 766-19-10
  • (+48 22) 766-19-11
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz pytanie?